Sprzątanie biur w Warszawie.

                 

  STEFPOL CLEANING

My zajmiemy się Twoim biurem, Ty zajmij się biznesem.

Biuro jako miejsce pracy powinno być sprzątane codziennie przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz środków chemicznych. W takim miejscu odpowiednie utrzymanie czystości jest niezwykle istotne. Troska o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników, a także komfort pracy w czystym biurze, jest nie do przecenienia. STEFPOL CLEANING to profesjonalna firma oferująca sprzątanie biur. Zlecenie usługi porządkowej doświadczonej firmie jest bardzo wygodne i tanie. STEFPOL CLEANING zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy z użyciem najlepszego sprzętu mogą wysprzątać każdą powierzchnię biurową na terenie Warszawy. Oferujemy Klientom biznesowym usługę sprzątania cykliczną lub jednorazową. Nasze ceny są przystępne, a standardowe sprzątanie biur oferujemy już od 1,50 za metr kwadratowy. Ostateczne ceny uzależnione są od wielkości powierzchni biurowej. Zapewniamy, że nasz cennik każdego miło zaskoczy!

Zadbamy profesjonalnie o sprzątanie w Twojej firmie!.

Priorytetem STEFPOL CLEANING jest zadowolenie Klienta, dlatego zakres pracy wykonywanych przy sprzątaniu biura zawsze dostosowujemy do jego potrzeb. Standardową rozpiskę obowiązków obejmującą sprzątanie powierzchni biurowych i zaplecza socjalnego możemy powiększyć na życzenie Klienta o czyszczenie żaluzji, wykładzin, czy mycie okien. STEFPOL CLEANING stawia na nowoczesne, elastyczne podejście do biznesu, dlatego oferujemy Klientom usługę sprzątania firmy bez konieczności wychodzenia z biura, czy podejmowania kontaktu telefonicznego. Z użyciem naszej intuicyjnej strony internetowej możesz w mgnieniu oka zamówić usługę w dogodnym dla siebie terminie. Nie warto tracić czasu na samodzielnie, pobieżne sprzątanie biura. STEFPOL CLEANING to profesjonaliści, którzy wyręczą Cię w tej czaso i pracochłonnej czynności, jaką jest bez wątpienia sprzątanie firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem.

Cennik.

Cennik – STEFPOL CLEANING Serwis Sprzątający

Aby trafnie oszacować interesującą Państwa cenę, prosimy o wypełnienie formularza i opisanie konkretnego przypadku
wraz z uwzględnieniem niezbędnych szczegółów typu: metraż, specyfika powierzchni, miejsce wykonania usługi, częstotliwość itp.

Skąd się biorą nasze ceny?

         Znaleźli Państwo podobną usługę świadczoną w niższej cenie? To możliwe! Rynek zalany jest ofertami usług świadczonych przez rozmaite osoby i firmy które zajmują się dosłownie “wszystkim”. My wykonujemy tylko to, na czym się doskonale znamy.

Wykonywane przez nas usługi, wyceniamy indywidualnie, tak aby każdy przypadek rozpatrzyć w sposób sprawiedliwy i ekonomiczny dla Państwa. Zawsze, staramy się zaoferować klientom możliwie niską cenę, przy zachowaniu najwyższej jakości usługi.

“UWAŻAMY, ŻE CENA JEST RÓWNIE ISTOTNA JAK EFEKT”

Dlaczego nasze ceny nie są najniższe na rynku?

  • Jesteśmy legalnie działającą firmą
  • Posiadamy ubezpieczenie, które chroni Państwa w przypadku zdarzeń losowych
  • Korzystając z naszych usług płacisz za efekt końcowy, a nie tylko naszą pracę.
  • Posiadamy profesjonalny sprzęt i serwisujemy go na bierząco
  • Korzystamy z profesjonalnych, markowych środków chemicznych
  • Płacimy podatki oraz składki ZUS
  • Zatrudniamy legalnie wykwalifikowanych pracowników

Oto dlaczego!​