Sprzątanie Mieszkań w Warszawie – cennik.

Sprzątanie mieszkania spędza Ci sen z powiek? Nie lubisz oddawać się porządkom w mieszkaniu, a może po prostu nie masz na nie czasu? Jesteśmy nowoczesnym rozwiązaniem Twoich domowych problemów. STEFPOL CLEANING to profesjonalna firma sprzątająca świadcząca szeroki zakres usług. Oferujemy sprzątanie mieszkań jednorazowe, jak i cykliczne na terenie Warszawy. Współpracujemy z profesjonalistami wyróżniającymi się wysoką kulturą osobistą. Bogate doświadczenie pozwala nam na bardzo dokładne sprzątanie mieszkań, które sprosta oczekiwaniom bardzo wymagających Klientów.

Postaw na rzetelne sprzątanie mieszkań i ciesz się wymarzonym porządkiem!

Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego w sprzątaniu mieszkań zawsze kierujemy się profesjonalizmem, rzetelnością i dyskrecją. Nasza oferta jest dedykowane osobom oczekującym usług na najwyższym poziomie. U nas jakość sprzątania idzie w parze z korzystnymi cenami. Sprzątanie mieszkań świadczone przez STEFPOL CLEANING  kosztuje już od 150 zł za 50 m2! Gwarantujemy, że nasz cennik miło zaskoczy każdego Klienta. Dodatkowo STEFPOL CLEANING wyróżnia:
– obsługa klienta 7 dni w tygodniu
– bezgotówkowe płatności przelewem internetowym lub płatnością kartą
– ubezpieczenie przed uszkodzeniami
– wykwalifikowani pracownicy
– korzystne ceny
Każdy Klient może rozszerzyć standardową usługę sprzątania mieszkania o opcje dodatkowe np. mycie lodówki, kuchenki mikrofalowej, mycie okien. Nie trać czasu na samodzielnie sprzątanie, wybierz STEFPOL CLEANING już teraz.

Cennik.

Cennik – Sprzątanie domów i mieszkań

Aby trafnie oszacować interesującą Państwa cenę, prosimy o wypełnienie formularza i opisanie konkretnego przypadku
wraz z uwzględnieniem niezbędnych szczegółów typu: metraż, specyfika powierzchni, miejsce wykonania usługi, częstotliwość itp.

Skąd się biorą nasze ceny?

         Znaleźli Państwo podobną usługę świadczoną w niższej cenie? To możliwe! Rynek zalany jest ofertami usług świadczonych przez rozmaite osoby i firmy które zajmują się dosłownie “wszystkim”. My wykonujemy tylko to, na czym się doskonale znamy.

Wykonywane przez nas usługi, wyceniamy indywidualnie, tak aby każdy przypadek rozpatrzyć w sposób sprawiedliwy i ekonomiczny dla Państwa. Zawsze, staramy się zaoferować klientom możliwie niską cenę, przy zachowaniu najwyższej jakości usługi.

“UWAŻAMY, ŻE CENA JEST RÓWNIE ISTOTNA JAK EFEKT”

Dlaczego nasze ceny nie są najniższe na rynku?

  • Jesteśmy legalnie działającą firmą
  • Posiadamy ubezpieczenie, które chroni Państwa w przypadku zdarzeń losowych
  • Korzystając z naszych usług płacisz za efekt końcowy, a nie tylko naszą pracę.
  • Posiadamy profesjonalny sprzęt i serwisujemy go na bierząco
  • Korzystamy z profesjonalnych, markowych środków chemicznych
  • Płacimy podatki oraz składki ZUS
  • Zatrudniamy legalnie wykwalifikowanych pracowników

Oto dlaczego!​