Sprzątanie Mieszkań w Warszawie – cennik.

Sprzątanie mieszkania spędza Ci sen z powiek? Nie lubisz oddawać się porządkom w mieszkaniu, a może po prostu nie masz na nie czasu? Jesteśmy nowoczesnym rozwiązaniem Twoich domowych problemów. STEFPOL CLEANING to profesjonalna firma sprzątająca świadcząca szeroki zakres usług. Oferujemy sprzątanie mieszkań jednorazowe, jak i cykliczne na terenie Warszawy. Współpracujemy z profesjonalistami wyróżniającymi się wysoką kulturą osobistą. Bogate doświadczenie pozwala nam na bardzo dokładne sprzątanie mieszkań, które sprosta oczekiwaniom bardzo wymagających Klientów.

sprzątanie mieszkań warszawa cennik

Postaw na rzetelne sprzątanie mieszkań i ciesz się wymarzonym porządkiem!

Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego w sprzątaniu mieszkań zawsze kierujemy się profesjonalizmem, rzetelnością i dyskrecją. Nasza oferta jest dedykowane osobom oczekującym usług na najwyższym poziomie. U nas jakość sprzątania idzie w parze z korzystnymi cenami. Sprzątanie mieszkań świadczone przez STEFPOL CLEANING  kosztuje już od 150 zł za 50 m2! Gwarantujemy, że nasz cennik miło zaskoczy każdego Klienta. Dodatkowo STEFPOL CLEANING wyróżnia:
– obsługa klienta 7 dni w tygodniu
– bezgotówkowe płatności przelewem internetowym lub płatnością kartą
– ubezpieczenie przed uszkodzeniami
– wykwalifikowani pracownicy
– korzystne ceny
Każdy Klient może rozszerzyć standardową usługę sprzątania mieszkania o opcje dodatkowe np. mycie lodówki, kuchenki mikrofalowej, mycie okien. Nie trać czasu na samodzielnie sprzątanie, wybierz STEFPOL CLEANING już teraz.