ZADZWOŃWYCENA

Mycie okien cennik

 

MYCIE OKIEN WARSZAWA – CENNIK USŁUG.

Stefpolcleaning.pl oferuje profesjonalne mycie okien na terenie Warszawy i okolic. Do realizacji usługi wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt firmy Karcher, którzy umożliwia czyszczenie z użyciem gorącej pary pod wysokim ciśnieniem. To niezwykle skuteczny sposób na usunięcie zabrudzeń i drobnoustrojów. Dodatkowo nasze sprzęty umożliwiają mycie okien bez użycie szkodliwej chemii i przy minimalnym zużyciu wody. Stefpolcleaning.pl oferuje oszczędne i ekologiczne mycie okien w mieszkaniach i biurach. Realizujemy jednorazowe i cykliczne zlecenia od Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

mycie okien cennikPROFESJONALNE MYCIE OKIEN – UMYJEMY OKNA ZA CIEBIE!

Wybór naszej firmy sprzątającej StefPOLcleaning to postawienie na całkowicie profesjonalne podejście do mycia okien i szyb, jedynie przy zastosowaniu najlepszych technik, sprzętów i narzędzi. Jako specjaliści w myciu okien, przygotowaliśmy specjalnie dostosowany cennik tej usług, który pozwoli na dokładne sprecyzowanie potrzeb w tym zakresie. Nasza szeroka oferta obejmuje mycie okien, witryn oraz szyb. Ponadto z powodzeniem myjemy okna plastikowe, ale też aluminiowe oraz drewniane. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam mycie okien przestanie być przykrym i nudnym obowiązkiem.

Nasze profesjonalne podejście, bogate doświadczenie i cenna praktyka pozwalają nam uzyskać najlepsze efekty w dziedzinie solidnego i dokładnego mycia różnych szyb oraz typów okien. Smugi są uporczywym i niechcianym efektem nieodpowiedniej higieny szyb, jednak nasi pracownicy wyposażeni są w odpowiedni i przystosowany do pracy sprzęt, który nie pozostawia żadnych śladów, oprócz idealnie wyczyszczonego okna. Ekologiczne użycie pary to innowacja w dziedzinie skutecznego mycia szyb, którą proponujemy również naszym klientom.

MYCIE OKIEN CENNIK

Jedną z usług, którą oferuje nasza firma sprzątająca StefPOLcleaning jest profesjonalne mycie okien. Cena tej usługi jest zależna od wielu czynników, która wpływa na ogólne koszty. Nasz starannie przygotowany cennik mycia okien w Warszawie zapewnia Państwa o całkowicie indywidualnym podejściu do każdego z naszych Klientów. Chcemy sprawiedliwie dobierać ceny do realnych wymagań każdego z naszych usługobiorców, aby suma opłat była adekwatna do wykonanej usługi. Mycie okien na najwyższym poziomie dokładności, jakości i staranności sprawia, że jesteśmy solidną firmą godną zaufania, do której wracają zadowoleni z naszych usług Klienci. To ile kosztuje umycie okna jest ściśle powiązane z wieloma kryteriami, m.in. oceny zaawansowania pracy, wymagań tej szklanej powierzchni oraz oczekiwaniami naszych Klientów. Mycie okien w wykonaniu StefPOLcleaning to profesjonalizm, terminowość oraz wykwalifikowana ekipa sprzątająca.

 

STAWKA ZA MYCIE OKIEN W WARSZAWIE

Nasze usługi profesjonalnego mycia okien świadczymy na terenie Warszawy, a dokładniej Warszawy – Praga Południe, Warszawy Wawer, Warszawy Centrum, Warszawy Śródmieście, Warszawy Mokotów. Specjalnie dostosowaliśmy nasz cennik mycia okien do wszelkiego rodzaju przeszkleń: okien, szyb oraz witryn, aby mogli Państwo uzyskać najbardziej opłacalną ofertą profesjonalnego czyszczenia okien w atrakcyjnych cenach. Należy pamiętać, iż cennik usług nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego. Zapewniamy całkowicie profesjonalne, skuteczne i solidne działanie oraz zupełnie dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę. Cena umycia okna za jedną sztukę w wersji jednoskrzydłowej wynosi jedynie 28 złotych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą usługową kompleksowego i profesjonalnego mycia okien w Warszawie.

Mycie szyb i witryn
USŁUGACZASCENA
Okna hermetycznem21,50 – 6,00 zł
Okna drewniane i rozkręcanem22,00 – 10,00 zł
Okno jednoskrzydłoweszt28 zł
Okno dwuskrzydłoweszt32 zł
Okno dwuskrzydłowe i drzwi balkonoweszt45 zł
Okno trzyskrzydłoweszt45 zł
Drzwi balkonoweszt25 zł
mycie okien po remoncieza skrzydło okna30 zł
mycie okien, witryn po remońciem223 zł/m2
Witrynym21,00 – 8,00 zł
Witryny jednostronnie
zależy od zabrudzenia
m2od 10,00 zł
Witryny obustronnie
zależy od zabrudzenia
m2od 8 zł
mycie zabudowy balkonówsztod 25 zł
mycie szklanych balustrad na balkonieza każdą szybęod 20 zł
Ciśnieniowe mycie fasad, rolet zewnętrznych, witryn, elewacji
USŁUGACZASCENA
do 5 m wysokościm210-15 zł
powyżej 5 m wysokościm215-30zł

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY MYCIA OKIEN:

POSTAW NA PROFESJONALNE MYCIE OKIEN I SZYB Z UŻYCIEM NAJLEPSZEGO SPRZĘTU.

Mycie okien to nasza specjalność! Nasza oferta obejmuje profesjonalne mycie wszelkie rodzaju przeszkleń: okien, szyb, witryn. Z powodzeniem myjemy okna plastikowe, aluminiowe i drewniane. Mycie okien nie musi być już przykrym obowiązkiem! Korzystając z usług Stefpolcleaning.pl otrzymujesz perfekcyjne czyste okna. To co wyróżnia naszą firmę to pełen profesjonalizm i doświadczenie w branży, które umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Mycie okien specjalistycznym sprzętem to pewność uzyskania efektownego rezultatu pozbawionego mało estetycznych smug! Pozbądź się wszelkich zabrudzeń z okien, dzięki ekologicznemu czyszczeniu z użyciem pary. W Stefpolcleaning.pl korzystna cena za mycie okien idzie w parze z najwyższą jakością. Przekonaj się już teraz i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

  • Usługi mycia okien i witryn świadczymy na terenie miasta: Warszawa, Warszawa – Praga Południe, Warszawa Wawer, Warszawa Centrum, Warszawa Śródmieście, Warszawa Mokotów. Cennik usług nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

W celu poznania szczegółowej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub złożenia zapytania za pośrednictwem poczty email.
Każde zlecenie jest inne. My to wiemy – w związku z tym nie ma możliwości podania ceny bez poznania w/w czynników. Z naszej strony możemy zapewnić, że oferta przedstawiona przez naszą firmę będzie konkurencyjna. Z całą pewnością będziecie Państwo zadowoleni z wykonanej przez nas pracy. Gwarantujemy uczciwy, doświadczony i punktualny personel, skuteczne środki, profesjonalny sprzęt.

Uwaga!!
Ceny nie zawierają podatku VAT (23 %)
Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej. Podane ceny są cenami orientacyjnymi.
Wycena dokonywana jest na podstawie szczegółowych ustaleń wykonawcy oraz zamawiającego.