ZADZWOŃWYCENA

Mycie okien cennik

 

MYCIE OKIEN WARSZAWA – CENNIK USŁUG.

Stefpolcleaning.pl oferuje profesjonalne mycie okien na terenie Warszawy i okolic. Do realizacji usługi wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt firmy Karcher, którzy umożliwia czyszczenie z użyciem gorącej pary pod wysokim ciśnieniem. To niezwykle skuteczny sposób na usunięcie zabrudzeń i drobnoustrojów. Dodatkowo nasze sprzęty umożliwiają mycie okien bez użycie szkodliwej chemii i przy minimalnym zużyciu wody. Stefpolcleaning.pl oferuje oszczędne i ekologiczne mycie okien w mieszkaniach i biurach. Realizujemy jednorazowe i cykliczne zlecenia od Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

mycie okien cennikPROFESJONALNE MYCIE OKIEN – UMYJEMY OKNA ZA CIEBIE!

Wybór naszej firmy sprzątającej StefPOLcleaning to postawienie na całkowicie profesjonalne podejście do mycia okien i szyb, jedynie przy zastosowaniu najlepszych technik, sprzętów i narzędzi. Jako specjaliści w myciu okien, przygotowaliśmy specjalnie dostosowany cennik tej usług, który pozwoli na dokładne sprecyzowanie potrzeb w tym zakresie. Nasza szeroka oferta obejmuje mycie okien, witryn oraz szyb. Ponadto z powodzeniem myjemy okna plastikowe, ale też aluminiowe oraz drewniane. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam mycie okien przestanie być przykrym i nudnym obowiązkiem.

Nasze profesjonalne podejście, bogate doświadczenie i cenna praktyka pozwalają nam uzyskać najlepsze efekty w dziedzinie solidnego i dokładnego mycia różnych szyb oraz typów okien. Smugi są uporczywym i niechcianym efektem nieodpowiedniej higieny szyb, jednak nasi pracownicy wyposażeni są w odpowiedni i przystosowany do pracy sprzęt, który nie pozostawia żadnych śladów, oprócz idealnie wyczyszczonego okna. Ekologiczne użycie pary to innowacja w dziedzinie skutecznego mycia szyb, którą proponujemy również naszym klientom.

MYCIE OKIEN CENNIK

Jedną z usług, którą oferuje nasza firma sprzątająca StefPOLcleaning jest profesjonalne mycie okien. Cena tej usługi jest zależna od wielu czynników, która wpływa na ogólne koszty. Nasz starannie przygotowany cennik mycia okien w Warszawie zapewnia Państwa o całkowicie indywidualnym podejściu do każdego z naszych Klientów. Chcemy sprawiedliwie dobierać ceny do realnych wymagań każdego z naszych usługobiorców, aby suma opłat była adekwatna do wykonanej usługi. Mycie okien na najwyższym poziomie dokładności, jakości i staranności sprawia, że jesteśmy solidną firmą godną zaufania, do której wracają zadowoleni z naszych usług Klienci. To ile kosztuje umycie okna jest ściśle powiązane z wieloma kryteriami, m.in. oceny zaawansowania pracy, wymagań tej szklanej powierzchni oraz oczekiwaniami naszych Klientów. Mycie okien w wykonaniu StefPOLcleaning to profesjonalizm, terminowość oraz wykwalifikowana ekipa sprzątająca.

 

STAWKA ZA MYCIE OKIEN W WARSZAWIE

Nasze usługi profesjonalnego mycia okien świadczymy na terenie Warszawy, a dokładniej Warszawy – Praga Południe, Warszawy Wawer, Warszawy Centrum, Warszawy Śródmieście, Warszawy Mokotów. Specjalnie dostosowaliśmy nasz cennik mycia okien do wszelkiego rodzaju przeszkleń: okien, szyb oraz witryn, aby mogli Państwo uzyskać najbardziej opłacalną ofertą profesjonalnego czyszczenia okien w atrakcyjnych cenach. Należy pamiętać, iż cennik usług nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego. Zapewniamy całkowicie profesjonalne, skuteczne i solidne działanie oraz zupełnie dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę. Cena umycia okna za jedną sztukę w wersji jednoskrzydłowej wynosi jedynie 28 złotych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą usługową kompleksowego i profesjonalnego mycia okien w Warszawie.

Mycie szyb i witryn
USŁUGA CZAS CENA
Okna hermetyczne m2 1,50 – 6,00 zł
Okna drewniane i rozkręcane m2 2,00 – 10,00 zł
Okno jednoskrzydłowe szt 35 zł
Okno dwuskrzydłowe szt 40 zł
Okno dwuskrzydłowe i drzwi balkonowe szt 50 zł
Okno trzyskrzydłowe szt 50 zł
Drzwi balkonowe szt 35 zł
mycie okien po remoncie za skrzydło okna 35 zł
mycie okien, witryn po remońcie m2 30 zł/m2
Witryny m2 5,00 – 12,00 zł
Witryny jednostronnie
zależy od zabrudzenia
m2 od 11,00 zł
Witryny obustronnie
zależy od zabrudzenia
m2 od 10 zł
mycie zabudowy balkonów szt od 30 zł
mycie szklanych balustrad na balkonie za każdą szybę od 30 zł
Ciśnieniowe mycie fasad, rolet zewnętrznych, witryn, elewacji
USŁUGA CZAS CENA
do 5 m wysokości m2 10-15 zł
powyżej 5 m wysokości m2 15-30zł

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY MYCIA OKIEN:

POSTAW NA PROFESJONALNE MYCIE OKIEN I SZYB Z UŻYCIEM NAJLEPSZEGO SPRZĘTU.

Mycie okien to nasza specjalność! Nasza oferta obejmuje profesjonalne mycie wszelkie rodzaju przeszkleń: okien, szyb, witryn. Z powodzeniem myjemy okna plastikowe, aluminiowe i drewniane. Mycie okien nie musi być już przykrym obowiązkiem! Korzystając z usług Stefpolcleaning.pl otrzymujesz perfekcyjne czyste okna. To co wyróżnia naszą firmę to pełen profesjonalizm i doświadczenie w branży, które umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Mycie okien specjalistycznym sprzętem to pewność uzyskania efektownego rezultatu pozbawionego mało estetycznych smug! Pozbądź się wszelkich zabrudzeń z okien, dzięki ekologicznemu czyszczeniu z użyciem pary. W Stefpolcleaning.pl korzystna cena za mycie okien idzie w parze z najwyższą jakością. Przekonaj się już teraz i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

  • Usługi mycia okien i witryn świadczymy na terenie miasta: Warszawa, Warszawa – Praga Południe, Warszawa Wawer, Warszawa Centrum, Warszawa Śródmieście, Warszawa Mokotów. Cennik usług nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

W celu poznania szczegółowej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub złożenia zapytania za pośrednictwem poczty email.
Każde zlecenie jest inne. My to wiemy – w związku z tym nie ma możliwości podania ceny bez poznania w/w czynników. Z naszej strony możemy zapewnić, że oferta przedstawiona przez naszą firmę będzie konkurencyjna. Z całą pewnością będziecie Państwo zadowoleni z wykonanej przez nas pracy. Gwarantujemy uczciwy, doświadczony i punktualny personel, skuteczne środki, profesjonalny sprzęt.

Uwaga!!
Ceny nie zawierają podatku VAT (23 %)
Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej. Podane ceny są cenami orientacyjnymi.
Wycena dokonywana jest na podstawie szczegółowych ustaleń wykonawcy oraz zamawiającego.