ZADZWOŃWYCENA

Ozonowanie pomieszczeń Bemowo


Oznowanie Bemowo

To, jakim powietrzem oddychamy, ma olbrzymie znaczenie dla naszego zdrowia. Dlatego warto dbać o to, by co jakiś czas usuwać z pomieszczeń alergeny i inne szkodliwe drobnoustroje. Odkurzanie dywanów i ścieranie kurzów z mebli nie wystarczy. Żeby osiągnąć wysoki standard higieniczny oraz bezpieczne warunki do przebywania w pokoju, należy likwidować bakterie i wirusy unoszące się w powietrzu. Jeśli chodzi o profesjonalne ozonowanie pomieszczeń Bemowo to dzielnica, w której swoje usługi świadczy nasza firma – STEFPOL CLEANING.

Ozonowanie Bemowo z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu

Oferujemy Państwu usługę, jaką jest skuteczne ozonowanie pomieszczeń zlokalizowanych na Bemowie. Działania wykonuje doświadczona kadra specjalistów, która gwarantuje szybkie i dokładne przeprowadzenie pracy. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych ozonatorów nasza ekipa gwarantuje efektywne usunięcie zarazków, alergenów i innych drobnoustrojów unoszących się w powietrzu. W kwestii takiej jak ozonowanie Bemowo może liczyć na pomoc doświadczonych specjalistów z naszej firmy, która dba o wysoką jakość świadczonych usług.

Proces polega na aplikacji do wnętrza ozonu, który produkowany jest przez specjalny sprzęt. Ozon to cząstka tlenu składająca się z trzech atomów. Trzeci atom ma tendencję do uwalniania się i łączenia się z cząsteczkami wirusów, bakterii i innych mikroorganizmów, z którymi następnie wchodzi w reakcję, powodując ich rozpad. Dzięki temu ozonowanie pomieszczeń zapewnia czyste, wolne od zarazków powietrze, które jest zdrowe i bezpieczne nawet dla alergików.

Ozonowanie Cennik Bemowo

Nasza usługa jest kompleksowa. Współpracujemy z osobami prywatnymi, które potrzebują odświeżenia swoich mieszkań, z przedsiębiorcami chcącymi zadbać o sterylne warunki w pomieszczeniach firmowych oraz z instytucjami publicznymi. Cennik ozonowania na Bemowie jest bardzo atrakcyjny. Koszty usługi zaczynają się już od 120 zł w przypadku pomieszczeń do 20 m2. Jeśli interesuje Państwa regularna współpraca, możliwa jest negocjacja cen. Oferujemy także ozonowanie pojazdów. Ceny takich usług rozpoczynają się już od 80 zł. Oczyszczamy wnętrza samochodów osobowych oraz dostawczych.


Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów,