ZADZWOŃWYCENA

Ozonowanie pomieszczeń Białołęka


Ozonowanie Białołęka

O oczyszczaniu pomieszczeń ozonem mówi się coraz częściej. Nie może to dziwić. Jest to bardzo skuteczny sposób usuwania bakterii, wirusów, alergenów, innych szkodliwych mikroorganizmów, a także wywabiania nieprzyjemnych zapachów. Stosowanie tego procesu jest szczególnie istotne w okresie panowania pandemii. Powinno się go przeprowadzać przede wszystkim w miejscach, w których pojawia się duża ilość osób. Zawsze wiąże się to z unoszeniem się w powietrzu olbrzymiej ilości zarazków. Dlatego oferujemy efektywne ozonowanie Białołęka to dzielnica, w której można zamówić nasze usługi.

Ozonowanie Białołęka – skuteczne usuwanie wszelkich zarazków

Ozonowanie pomieszczeń na Białołęce wykonujemy przy użyciu specjalistycznych maszyn. Są to tzw. ozonatory, które wytwarzają ozon, czyli trzyatomową cząsteczkę tlenu. Trzeci atom jest dość luźno związany, dlatego z łatwością uwalnia się od całości i szybko wchodzi w reakcję z mikroorganizmami. Połączenie takie wywołuje utlenianie, co w konsekwencji przyczynia się do rozpadu drobnoustrojów. Właśnie dlatego ozonowanie pomieszczenia jest tak wysoce skuteczną metodą oczyszczania powietrza i zapewniania zdrowych warunków do oddychania.

Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz przedsiębiorców i administratorów obiektów użyteczności publicznej. Ozonujemy pomieszczenia mieszkalne, użytkowe, biura, magazyny, a nawet kabiny samochodów osobowych oraz dostawczych. Możliwe jest jednorazowe skorzystanie z usługi, a także zamówienie regularnej współpracy.

Ozonowanie cennik Białołęka

Nasze usługi świadczymy tanio i profesjonalnie. Oferujemy atrakcyjny cennik za ozonowanie na Białołęce. W przypadku oczyszczania pojazdów osobowych koszty rozpoczynają się już od 80 zł, za dezynfekcję aut dostawczych ceny zaczynają się od 120 zł. Z takim samym kosztem należy się liczyć w przypadku jednorazowego ozonowania pomieszczeń o powierzchni do 20 m2. Przy regularnej współpracy można liczyć na niższe ceny. Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów.


Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów,