ZADZWOŃWYCENA

Ozonowanie pomieszczeń Bielany


Ozonowanie pomieszczeń – Bielany i okoliczne dzielnice

Walka z bakteriami i drobnoustrojami nie zawsze musi kończyć się na użyciu szkodliwych środków chemicznych. Jednym z najskuteczniejszych i najmniej uciążliwych sposobów na dezynfekcję pomieszczeń jest ozonowanie. Aplikacja aktywnego tlenu pozwala zwalczyć pleśń, grzyby, a także wirusy. Choć nie potwierdzono wpływu ozonu na usuwanie koronawirusa, z pewnością przeprowadzenie takiego procesu nie zaszkodzi po zakończeniu kwarantanny.

Ozonowanie to naturalny proces utleniania mikroorganizmów i rozkładu ich na związki proste. Z uwagi na brak zagrożenia dla ludzi czy zwierząt przed użyciem środków chemicznych zaleca się właśnie ozonowanie. Bielany i okoliczne dzielnice to obszar bardzo mocno zaludniony. Dlatego potrzeba usunięcia zarazków jest ważna także z punktu widzenia sytuacji epidemiologicznej. Ozonowanie oczyszcza powietrze z zarodników, co znakomicie wpływa na alergików.

Ozonowanie Bielany – zakres usług

Z uwagi na toksyczne właściwości ozonu stosowanego w nadmiarze lub nieprofesjonalnie, lepiej nie szukaj przypadkowych firm i nie rób tego samemu. Skorzystaj z usług firmy STEFPOL CLEANING, dzięki czemu wybrane wnętrze będzie czyste i świeże. Dysponujemy nie tylko sprawdzonym profesjonalnym sprzętem, ale także wykwalifikowaną kadrą pracowniczą.

Zastanawiasz się, ile kosztuje ozonowanie? Cennik na Bielanach i pozostałych dzielnicach stolicy jest podobny. Już od kilkudziesięciu złotych wykonujemy ozonowanie samochodów, wnętrz biur lub mieszkań. Ceny ustalane są indywidualnie i zależą od wielkości pomieszczenia. Indywidualnie wyceniamy także prace nietypowe, związane z ozonowaniem powierzchni basenów, punktów rehabilitacji, czy nawet obuwia.

Ozonowanie pomieszczeń na Bielanach przeprowadzamy w dowolnych pomieszczeniach. Możemy wykonać ozonowanie mieszkania oddanego po wynajmie lub pensjonatu po zakończonym sezonie. Ozonowanie to znakomity sposób na odświeżenie i oczyszczenie punktów usługowych, które odwiedza wiele osób. Ponadto profesjonalne prace prowadzimy na terenie biurowców i w siedzibach firm.


Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów,