ZADZWOŃWYCENA

Ozonowanie pomieszczeń Praga-Południe

Ozonowanie pomieszczeń – Praga-Południe i inne dzielnice

Proces ozonowania uznawany jest za najskuteczniejszy naturalny sposób na pozbycie się bakterii i wirusów. Aktywny chemicznie tlen, jakim jest ozon, wchodzi w reakcje z drobnoustrojami, co prowadzi do ich rozkładu. Co ważne, czyszczenie za pomocą aktywnego tlenu jest nieszkodliwe dla człowieka i zwierząt. Choć sam środek może być toksyczny, profesjonalne przeprowadzenie procesu będzie całkowicie bezpieczne.

Ozonowanie na Pradze-Południe dotyczy różnych pomieszczeń, pojazdów, a nawet starego obuwia. Ozon oczyszcza pomieszczenie z grzybów i pleśni, dzięki czemu tworzy się środowisko korzystne dla alergików. W wyniku ozonowania usuwane są także bakterie i wirusy. Nadal nie ma potwierdzonych badań wskazujących na wpływ ozonowania na koronawirusa, jednak wielu naukowców skłania się do potwierdzenia jego skuteczności.

Ozonowanie Praga-Południe – zakres usług

Prowadzisz biura lub mieszkania na wynajem? Może wprowadziłeś się do tymczasowego mieszkania? Jeśli obawiasz się zarazków, bakterii oraz chcesz usunąć nieprzyjemne zapachy, zleć nam ozonowanie. Praga-Południe i inne dzielnice Miasta Stołecznego leżą w zakresie działania firmy STEFPOL CLEANING. Wystarczy, że skontaktujesz się z biurem firmy, a ustalimy termin wizyty ekipy wyposażonej w profesjonalny sprzęt.

W ofercie firmy znajduje się między innymi ozonowanie pomieszczeń na Pradze-Południe. Prace możemy przeprowadzić w mieszkaniach, hotelach lub pensjonatach. Użycie sprzętu możliwe jest także w pomieszczeniach biurowych, można prowadzić ozonowanie w lokalach gastronomicznych czy punktach usługowych. Jeśli chcesz oczyścić i odgrzybić samochód, także możesz wybrać profesjonalne ozonowanie całego pojazdu.

Ile kosztuje ozonowanie? Cennik dla Pragi-Południe znajduje się na naszej stronie. Za czyszczenie samochodu zapłacisz kilkadziesiąt złotych, a kolei za metr kwadratowy mieszkania nieco ponad sto. To niewielki koszt, jeśli weźmiesz pod uwagę czystość i świeżość powietrza, a także wpływ na zdrowie użytkowników po zakończeniu procesu.


Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów,