ZADZWOŃWYCENA

Ozonowanie pomieszczeń Śródmieście


Oznowanie Śródmieście

Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, w jakich warunkach żyje na co dzień. Świadomość tego, jak ważne jest zapewnienie w mieszkaniu czystego, zdrowego powietrza, wolnego od bakterii i wirusów, wzrosła znacznie od czasu wybuchu epidemii koronawirusa. Jednak nie tylko ten wirus stanowi zagrożenie dla ludzkiego zdrowia. W kwestii takiej jak ozonowanie pomieszczeń Śródmieście to dzielnica, w której świadczymy swoje usługi. Polecamy wykonanie tego procesu szczególnie w tych obiektach, w których pojawia się duża ilość ludzi, przez co w powietrzu gromadzi się wiele zarazków. Nasza ekipa działa szybko i skutecznie. Dzięki pracy naszych specjalistów zyskają Państwo w swoim obiekcie czyste powietrze i warunki sprzyjające nawet alergikom.

Ozonowanie Śródmieście – działamy profesjonalnie

W naszej firmie mogą Państwo zamówić profesjonalne ozonowanie pomieszczeń w Śródmieściu. Wysyłamy ekipę doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy dbają o to, by przeprowadzić pracę sprawnie, dokładnie i przede wszystkim bezpiecznie, bez narażania zdrowia osób przebywających w pobliżu. Zespół dysponuje nowoczesnym sprzętem. Ozonatory wytwarzają ozon i aplikują go do pomieszczenia. Gaz swobodnie rozprzestrzenia się po całym pokoju, docierając nawet do wszystkich zakamarków.

Ozon składa się trzech atomów tlenu. Jeden z nich z dużą łatwością uwalnia się z cząsteczki i wiąże się z mikroorganizmami, wywołując ich utlenianie i rozpad. Dzięki temu w pomieszczeniu zaczynają panować zdrowe warunki, powietrze zostaje oczyszczone z wirusów, bakterii, grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów. Ozonowanie pomieszczeń wywabia też nieprzyjemne zapachy, dlatego warto korzystać z takiej usługi regularnie.

Ozonowanie cennik Śródmieście

Zależy nam na maksymalnym zadowoleniu naszych klientów, dlatego opracowaliśmy atrakcyjny cennik za ozonowanie w Śródmieściu. Koszty zaczynają się już od 120 zł w przypadku pracy wykonywanej w pomieszczeniach o powierzchni do 20 m2. Oczyszczamy także wnętrza samochodów osobowych od 80 zł i dostawczych od 120 zł.


Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów,