ZADZWOŃWYCENA

Ozonowanie pomieszczeń Targówek


Ozonowanie Targówek

Epidemia koronawirusa uświadomiła społeczeństwu, że w otoczeniu znajduje się wiele różnych wirusów i bakterii, które stanowią zagrożenie dla zdrowia oraz życia. Wiedza ta sprawiła, że znacznie wzrosło zapotrzebowanie na zapewnianie wysokich standardów higienicznych w pokojach, obiektach firmowych, magazynach itp. Każdy, kogo interesuje dbanie o czyste i bezpieczne powietrze w budynkach, powinien sprawdzić, czym jest ozonowanie Targówek za naszą sprawą stwarza możliwość zamówienia profesjonalnej usługi na terenie dzielnicy.

Ozonowanie Targówek – na czym polega usługa?

Oferujemy skuteczne ozonowanie pomieszczeń na Targówku, którego celem jest oczyszczenie powietrza ze znajdujących się w nim bakterii, wirusów oraz alergenów, ale także wywabienie nieprzyjemnych zapachów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu ozonu, czyli gazu składającego się z trzyatomowej cząsteczki tlenu. Trzeci atom jest silnie reaktywny. Łatwo odrywa się on z cząsteczki i wchodzi w reakcję z drobnoustrojami, powodując ich niszczenie w wyniku utlenienia i rozpadu. Ozon jest skutecznym środkiem zwalczającym groźne dla zdrowia człowieka mikroorganizmy i zapewniającym bezpieczne warunki do przebywania w danej strefie.

Olbrzymią zaletą jest brak konieczności używania jakichkolwiek chemikaliów. Ozonowanie pomieszczeń, jakie przeprowadzamy na Targówku, wykonujemy jedynie z zastosowaniem tego gazu, który nie stanowi zagrożenia dla człowieka. Przy całym procesie używamy wyłącznie jednego urządzenia, jakim jest ozonator. Gwarantujemy zatem oczyszczenie pokoju czy biura z wirusów i bakterii bez ryzyka narażania ich mieszkańców i użytkowników na efekty uboczne. Po przeprowadzeniu ozonowania, zaleca się jedynie wywietrzenie wnętrza.

Ozonowanie cennik Targówek

Cennik ozonowania na Targówku zawsze ustalamy indywidualnie. Możemy zagwarantować, że proponowane przez nas koszty są niskie i należą do konkurencyjnych na rynku. Ceny za ozonowanie pomieszczeń do 20 m2 rozpoczynają się już od 120 zł. Ostateczny wydatek zależy jednak od wielu zmiennych jak np. całkowita powierzchnia wnętrza, czas potrzebny na przeprowadzenie pracy itp.

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów,