ZADZWOŃWYCENA

Ozonowanie pomieszczeń Ursynów


Ozonowanie Ursynów

Ozonowanie mieszkania, przestrzeni biurowych, usługowych czy innych pomieszczeń to coraz popularniejsze rozwiązanie. Jest to prosty i skuteczny sposób na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, alergenów, a nawet bakterii, wirusów oraz innych mikroorganizmów. Rolę czynnika biobójczego pełni czysty ozon – gaz o silnie utleniających właściwościach, który dokładnie sterylizuje pomieszczenie, rozchodząc się po wszystkich zakamarkach. W przeciwieństwie do chemicznych środków dezynfekujących, ozonowanie okazuje się całkowicie bezpieczne dla środowiska, a po jego przeprowadzeniu wystarczy przewietrzyć pokój, by ponownie z niego korzystać. Wszystkich zainteresowanych tego typu usługą, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy m.in. na terenie Ursynowa.

Ozonowanie pomieszczeń Ursynów

Skuteczność tej metody oczyszczania powietrza w pomieszczeniach została ostatecznie potwierdzona już podczas epidemii SARS-CoV. Dzięki ozonowaniu znacząco spadał odsetek przeżywalności wirusów, nie tylko w powietrzu, ale także na powierzchniach. Istnieje także duże prawdopodobieństwo, że tym sposobem można unieszkodliwić także koronawirusa SARS-CoV-2. Tym samym regularne ozonowanie jest zalecane we wszystkich miejscach często uczęszczanych przez ludzi, a więc w punktach handlowych i usługowych, a także w biurach czy innych zakładach pracy. Coraz popularniejsze staje się także stosowanie tej metody w prywatnych mieszkaniach, szczególnie wśród osób zmagających się z alergią. Ozon doskonale radzi sobie z roztoczami, pleśnią czy grzybami.

Ozonowanie cennik

Ursynów to obszar, na którym prowadzimy naszą działalność. Dysponujemy profesjonalnymi, wysokiej jakości ozonatorami, czyli generatorami ozonu, a także fachową wiedzą na temat tego, jaka ilość gazu będzie najskuteczniejsza w danym przypadku. W kwestii takiej, jak ozonowanie Ursynów może liczyć na naszą pomoc. Koszt usługi zależy od rozmiaru pomieszczeń poddanych temu procesowi. Szczegółowe informacje znajdują się we właściwej zakładce na naszej stronie.


Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów,