ZADZWOŃWYCENA

Pranie tapicerki meblowej cennik

Tapicerowane meble cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego, pozwalają bowiem na stworzenie we wnętrzu niesamowitego klimatu. Aby jednak uzyskać przy ich pomocy wyjątkową aranżację i utrzymać efekt przez wiele lat, należy pamiętać o zachowaniu mebli w odpowiedniej czystości. Dokładne wyczyszczenie materiałów obiciowych może jednak stanowić spore wyzwanie. Sposób czyszczenia powinien być bowiem właściwie dopasowany do rodzaju zastosowanego materiału. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która przeprowadzi proces czyszczenia szybko i skutecznie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy – STEFPOL CLEANING.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG PRANIA TAPICERKI MEBLOWEJ?

Pranie tapicerki meblowej w Warszawie, przeprowadzić można za pomocą naszej profesjonalnie działającej firmy. Usługa czyszczenia dotyczy dowolnych powierzchni i pozwala na usunięcie nawet najbardziej uciążliwego brudu. Meble tapicerowane prezentują się niezwykle okazale, są jednak narażone na zabrudzenia, odbarwienia i utratę koloru. Z naszą pomocą odzyskają one dawny blask, dzięki czemu będą mogły służyć przez kolejne lata.

Pranie tapicerki meblowej w STEFPOL CLEANING to przede wszystkim atrakcyjna cena, wysokiej jakości środki chemiczne wykorzystywane podczas procesu czyszczenia oraz wykwalifikowany personel. Wszystkie te elementy sprawiają, że usługa zawsze realizowana jest na najwyższym poziomie.

Czyszczenie tapicerki meblowej z pomocą naszej firmy przynosi wiele korzyści. Gwarantujemy atrakcyjny cennik, oszczędność czasu dla naszych Klientów oraz doskonały efekt, który trudno byłoby uzyskać, wykonując proces czyszczenia w sposób samodzielny. Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo pewność właściwego dobrania odpowiednich specyfików chemicznych oraz wyjątkowego podejścia do tapicerki, dzięki czemu po czyszczeniu jej stan jest o wiele lepszy, a ogólny wizerunek mebla nie pogarsza się.

WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGA W ATRAKCYJNEJ CENIE

Pranie tapicerki meblowej w STEFPOL CLEANING to wysokiej jakości usługa, atrakcyjny cennik, profesjonalna kadra pracowników i gwarancja zadowolenia. Warto więc skorzystać z pomocy firmy posiadającej odpowiednie doświadczenie w branży. Wystarczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi czynnościami. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców Warszawy i okolic. Skorzystać mogą z nich zarówno osoby indywidualne, jak i instytucje. Nasza oferta stworzona została w taki sposób, aby w pełni sprostać oczekiwaniom stawianym nam przez różnego rodzaju odbiorców. Każde zlecenie realizowane jest z zachowaniem najwyższych standardów pracy. Pranie tapicerki w naszej firmie to atrakcyjny cennik i niesamowity efekt wykonanej pracy. Proponujemy również możliwość wykonania bezpłatnej wyceny świadczonej usługi. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług, spotka się również z Państwa uznaniem.

Pranie mebli tapicerowanych:
Narożnik mały 140 zł
Narożnik średni 160 zł
Narożnik duży 180 zł
Kanapa 120 zł
sofa 100 zł
wersalka 80 zł
Fotel mały od 30zł do 40zł
Fotel sredni od 40 zł do 50zł
Fotel Duży 50 zł
Fotel biurowy 20 zł
Krzesło z oparciem 15 zł
Krzesło bez oparcia 10 zł
Pufa mała 10 zł
Pufa duża 20 zł
Poduchy meblowe 10 zł
Impregnacja cena ustalana indywidualnie
Pranie materacy:
1 osobowe do 100cm szer. jednostronnie 60 zł
2 osobowe do 100cm szer.obustronnie 100 zł
3 Materac 1 osobowy (do 1,5 m. szerokości)1-stronnie 80 zł
4.Materac 1 osobowy (do 1,5 m. szerokości)2-stronnie 120 zł
5.Materac 2 osobowy (od 1,5 m. szerokości)1-stronnie 100 zł
6.Materac 2 osobowy (od 1,5 m. szerokości)2-stronnie 150 zł
Zabieg przeciwalergiczny 40 zł
Dywany i wykładziny (cena za metr kwadratowy):
Pranie dywanów 10/ m2
Czyszczenie dywanów silnie zabrudzonych (gumy, plamy) od 12 do 15 zł
Dywany grube lub z długim włosem shaggy od 1 cm do 4 cm od 10 zł do 15 zł
Czyszczenie dywanu wełnianego od 10 zł do 12 zł
Dywaniki do 1m2 od 20 zł do 25 zł
Czyszczenie wykładzin:
Czyszczenie wykładziny dywanowej 8 zł / m2
Czyszczenie wykładziny obiektowej 8 zł / m2
Czyszczenie dużych powierzchni powyżej 200 metrów 6zł / m2
Pranie tapicerki samochodowej:
Samochód osobowy mini (panda, seicento) od 120zł do 140zł
Samochód osobowy od 130zł do 160zł
Samochód osobowy duży od 160zł do 200zł
Bus / Autobus Cena za fotel 10zl
Foteliki dziecięce samochodowe ( środki hipoalergiczne ) od 25zł do 35zł
Wózki dziecięce ( środki hipoalergiczne ) 40-80 zł/szt