ZADZWOŃWYCENA

Prasowanie cennik

 

PRASOWANIE CENNIK – WARSZAWA.

MASZ DOŚĆ PRASOWANIA? CHCESZ UWOLNIĆ SIĘ OD TEGO PROBLEMU, A CZAS POŚWIĘCIĆ NA SWOJE ŻYCIE? WYPRÓBUJ NAS! STEFPOL CLEANING  – TANIE PRASOWANIE WARSZAWA! ODBIERAMY – PRASUJEMY – ODWOZIMY!

 • DARMOWY TRANSPORT
  PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 50 ZŁ
 • PROMOCJE: PRASOWANIE 1 RZECZY ZA 2 ZŁ* PRZY PIERWSZYM ZAMÓWIENIU!
 •  PRASOWANIE KOSZULI – 6,5 ZŁ

  * – PROMOCJA DOTYCZY TYLKO PRASOWANIA DO 5 SZTUK

 • MOŻLIWOŚĆ PŁACENIA KARTĄ 
  PRZY ODBIORZE ZAMÓWIENIA
 • Po 24 Godzinach  odwozimy je z powrotem dokładnie uprasowane

Firma STEFPOL CLEANING oferujemy szeroki zakres usług – zajmujemy się nie tylko kompleksowym sprzątaniem, ale także dbamy o to, by nasi Klienci nie tracili czasu na czasochłonne czynności. Czas to pieniądz! Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo m. in. usługę prasowania odzieży.

Prasowanie odzieży codziennej oraz koszul – bez zagnieceń, szybko i z dowozem pod wskazany adres. W STEFPOL CLEANING kompleksowo prasujemy odzież damską, męską i rzeczy dla dzieci. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników dba o to, by jakość usługi zawsze była na najwyższym poziomie.
Dlatego w mieście Warszawa nie mamy sobie równych – zaufało nam już wielu Klientów.

DOSTAWY ODBYWAJĄ SIĘ W WARSZAWIE W PONIŻSZYCH PRZEDZIAŁACH CZASOWYCH.

 • Poniedziałek 16:00 – 22:00
 • Wtorek 16:00 – 22:00
 • Środa 16:00 – 22:00
 • Czwartek 16:00 – 22:00
 • Piątek 16:00 – 22:00

Nie lubisz prasować? Nie wiesz, jak wyprasować koszulę, spódnicę czy też kombinezon? A może po prostu nie masz na to czasu? Niezależnie od tego, jaki jest Twój powód zainteresowania naszą ofertą, proponujemy Ci niezawodne, profesjonalne prasowanie ubrań.

Jak to działa? Niezwykle prosto. Odbieramy do Ciebie rzeczy do wyprasowania, prasujemy w naszej firmie, a następnie odwozimy pod wskazany adres. Przygotowaliśmy dla Ciebie również wiele udogodnień i promocji, takich jak np. darmowy transport przy zamówieniu powyżej 30 zł, możliwość płacenia kartą przy odbiorze zamówienia, jak i odwiezienie wyprasowanego zamówienia po 24 godzinach. Dzięki naszej usłudze zaoszczędzisz czas, ale i pieniądze.

Usługa prasowania, którą oferujemy mieszkańcom Warszawy, to niezaprzeczalna korzyść. Przekazane nam koszulki, koszule, spódnice, tuniki, ale także firanki, serwety, zasłony i obrusy prasujemy szybko i bez zagnieceń. Przyjmujemy do prasowania odzież męską, damską i dziecięcą. Wykwalifikowany personal dba o to, aby usługa za każdym razem była wykonywana na wysokim poziomie.

 

PRANIE I PRASOWANIE KOSZUL – CENNIK

Nie musisz obawiać się, że ceny za prasowania poszczególnych rzeczy są wysokie. Aby nic Cię nie zaskoczyło, na naszej stronie w czytelny sposób przedstawiliśmy ceny za wyprasowanie odzieży (m.in. koszul), jak i na przykład firanki. Znajdziesz je w cenniku poniżej. Ponadto przedstawiamy także przedziały czasowe dostarczania wyprasowanej odzieży w poszczególne dni tygodnia. Usługę prasowania można zamówić bardzo wygodnie i bez wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić lub złożyć zamówienie przez Internet.

Prosimy pamiętać, aby do prasowania dostarczać wyłącznie odzież wcześniej wypraną, czystą i taką, która posiada fabryczne oznaczenia dotyczące warunków prasowania. Zachęcamy mieszkańców Warszawy do złożenia zamówienia oraz zapoznania się z dokładnymi wytycznymi związanymi z przekazaniem nam odzieży do prasowania. Oferujemy także usługę taniego prania i prasowania koszul.

Cennik Prasowania Ubrań
TYP ODZIEŻY DOROSŁY DZIECKO
KOSZULA 5,99 ZŁ 3,99 ZŁ
BLUZKA 5,99 ZŁ 3,99 ZŁ
SPODNIE 3,50 ZŁ 3,00 ZŁ
SPODNIE DŁUGIE 6,99 ZŁ 2,50 ZŁ
KRÓTKIE SPODENKI 5,99 ZŁ 2,99 ZŁ
TUNIKA 5,50 ZŁ 4,00 ZŁ
T-SHIRT 2,50 ZŁ 2,00 ZŁ
T-SHIRT DŁUGI RĘKAW 2,99 ZŁ 2,00 ZŁ
POLO KRÓTKI RĘKAW 2,99 ZŁ 2,00 ZŁ
POLO DŁUGI RĘKAW 4,99 ZŁ 3,00 ZŁ
SWETER/BLUZA 5,99 ZŁ 3,99 ZŁ
SUKIENKA 6,00- 8,00 ZŁ 5,00 – 7,00 ZŁ
SPÓDNICA 6,99 ZŁ 3,00 ZŁ
SPÓDNICA, ZAKŁADKI 4,00 ZŁ 3,00 ZŁ
POSZWA NA PODUSZKĘ 2,50 ZŁ 2,50 ZŁ
PRZEŚCIERADŁO 4,00 ZŁ 3,50 ZŁ
Cennik Prasowania
TYP ODZIEŻY CENA
RĘCZNIK MAŁY 2,00 ZŁ
RĘCZNIK DUŻY 3,00 ZŁ
SERWETKA 2,00 ZŁ
ZASŁONA 3,99 ZŁ / M2
FIRANKA 3,99 ZŁ / M2
APASZKA, SZALIK 3,00 ZŁ
OBRUS MAŁY 4,00 ZŁ
OBRUS ŚREDNI 8,00 ZŁ
OBRUS DUŻY 12,00 ZŁ
SKŁADANIE KOSZULI 1,00 ZŁ
 1. STEFPOL CLEANING umożliwia zamawianie usług prasowania za pośrednictwem telefonu i internetu z dostawą do domu.
 2. Zamówienie składane za pośrednictwem STEFPOL CLEANING oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 3. Zamówienia można składać drogą mailową oraz dzwoniąc na numer telefonu podany na stronie www.stefpolcleaning.pl
 4. Do prasowania będą przyjmowane tylko czyste i wyprane wcześniej rzeczy.
 5. Firma STEFPOL CLEANING przyjmuje do prasowania wyłącznie garderobę posiadającą oznakowanie fabryczne wskazujące sposób prasowania. Garderobę nie posiadającą takiego oznakowania przyjmujemy wyłącznie na odpowiedzialność klienta.
 6. Przy składaniu zamówienia należy wskazać trwałe uszkodzenia garderoby, w tym plamy- informacje te nie będą uwzględniane przy późniejszych reklamacjach.
 7. STEFPOL CLEANING podejmuje się prasowania garderoby, bielizny pościelowej oraz obrusów z dodatkami pasmanteryjnym (np. zamki,cekiny, koronki, guziki itp.), w razie stwierdzenia możliwości ich uszkodzenia klient wyraża zgodę na ich odprucie, w innym przypadku usługę wykonujemy na odpowiedzialność klienta.
 8. Przed zleceniem usługi prasowania klient sprawdza zawartość kieszeni, STEFPOL CLEANING nie bierze odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w garderobie.
 9. STEFPOL CLEANING nie ponosi odpowiedzialności za szkody w garderobie których nie można było przewidzieć przed jej przyjęciem, a wynikające np. z niedostatecznej trwałości farbowania, napisów drukowanych, zbiegania się materiału, impregnacji i innych ukrytych wad.
 10. STEFPOL CLEANING może odmówić wykonania zlecenia.
 11. Jakość wykonanej usługi należy sprawdzić w chwili odbioru przedmiotu zlecenia. Późniejsze reklamacje nie będą uwzględniane.
 12. Ceny usług znajdujące się w cenniku są podane w złotych polskich.
 13. Firma może wystawić fakturę na zamówioną usługą, należy o tym poinformować przy składaniu zamówienia.
 14. Płatność za wykonane usługi odbywa się przy odbiorze.
 15. W przypadku wystąpienia okoliczności losowych uniemożliwiających wykonanie usługi czasowo lub całkowicie, niezwłocznie powiadomimy o tym fakcie zleceniodawcę.
 16. Nie odebranie garderoby w ciągu jednego miesiąca upoważnia firmę do dowolnego rozporządzenia nią.

Uwaga!!
Ceny nie zawierają podatku VAT (23 %)
Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej. Podane ceny są cenami orientacyjnymi.
Wycena dokonywana jest na podstawie szczegółowych ustaleń wykonawcy oraz zamawiającego.

PRASOWANIE WARSZAWA

Prasowanie ubrań wielu z nas może przyprawiać o ból głowy, zwłaszcza kiedy mamy ich w garderobie niezliczoną ilość. Jeszcze gorsza sytuacja jest wówczas, kiedy razem z nami mieszka partner, dzieci czy rodzice! Wiedząc, jak nieprzyjemne dla wielu naszych klientów jest wspomniane zajęcie, przychodzimy z propozycją nie do odrzucenia! STEFPOL CLEANING to firma zajmująca się nie tylko kompleksowym sprzątaniem, ale również usługą prasowania niemal każdego rodzaju odzieży na terenie Warszawy! Wypróbuj sam i ciesz się błogim odpoczynkiem!

PRASOWANIE GARNITURÓW I KOSZUL W WARSZAWIE

prasowanie warszawaZastanawiasz się, czy prasowanie ubrań na zamówienie jest możliwe? Z firmą STEFPOL CLEANING to nic trudnego! Ta bezkonkurencyjna na rynku firma oprócz prasowania odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej oferuje także prasowanie bardziej wymagających ubrań w tym koszul czy garnituru. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników dba o to, aby jakość usług była zawsze na najwyższym poziomie, dlatego proponujemy Ci prasowanie odzieży bez zagnieceń, uszkodzeń czy zabrudzeń. Wszystko wraca do Ciebie w idealnym stanie, wyprasowane i gotowe do ubrania! Jeżeli chcesz zaoszczędzić trochę czasu w ciągu ciężkiego tygodnia – nie czekaj! Postaw na nasze profesjonalne podejście i usługi, które zapewnią Ci nieskazitelny wygląd nawet trudnych w konserwacji ubrań.

PRASOWANIE UBRAŃ NA TERENIE CAŁEJ WARSZAWY – JAK TO DZIAŁA?

prasowanie koszul warszawaKompleksowe prasowanie w Warszawie odbywa się niezwykle sprawnie, szybko i przyjemnie. Firma STEFPOL CLEANING odbiera, prasuje i po 24 godzinach odwozi ubrania pod wskazany adres. Przy zamówieniu powyżej 30 złotych obowiązuje darmowy transport, odbywający się od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-22.00 na terenie całego miasta. Usługa prasowania koszul, garnituru, kombinezonów czy spódnic, którą oferujemy mieszkańcom Warszawy, oprócz zaoszczędzenia czasu gwarantuje też niskie koszty i korzystne dla wszystkich mieszkańców promocje! Co więcej, możliwe jest także płacenie kartą przy odbiorze. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej usprawnić nasze usługi i Twoją wygodę. Zajrzyj na naszą stronę stefpolcleaning.pl, na której znajdziesz szczegółowy cennik oraz niezbędne informacje!