ZADZWOŃWYCENA

Sprzątanie biur warszawa cennik

 

SPRZĄTANIE BIUR W WARSZAWIE – CENNIK USŁUG.

Sprzątanie biur jest coraz popularniejszą usługą, z której korzystają również mieszkańcy Warszawy. Nic w tym dziwnego, bowiem taka usługa w wykonaniu firmy zewnętrznej przynosi wymierne korzyści i oszczędności nie tylko w postaci dodatkowego czasu, ale również pod kątem finansowym. Cennik sprzątania biur w Warszawie i ostateczny koszt takiej usługi zależy od szeregu czynników. Bierze się pod uwagę metraż, specyfikę danej powierzchni, ale także miejsce wykonania usługi i jej częstotliwość. Dlatego też niezbędne jest wypełnienie formularza kontaktowego, na podstawie którego będziemy mogli przygotować dla Państwa spersonalizowaną ofertę.

Na naszą usługę składają się zarówno wysokiej jakości kosmetyki i chemia do czyszczenia, wysokiej jakości sprzęt, który pomaga nam w pracach, a także doświadczenie pracowników firmy. Wszystko po to, aby mogli Państwo otrzymać usługę, z której będziecie naprawdę zadowoleni.

 

CENNIK – SPRZĄTANIE BIUR W WARSZAWIE

Jak to wygląda?

Usługa sprzątania biur może obejmować jeden z dwóch pakietów: pakiet podstawowy oraz pakiet rozszerzony. Pakiet podstawowy to jednorazowa usługa sprzątania w Państwa biurze, a jej cena zaczyna się od 150 zł za biuro do 50 m2. Pakiet rozszerzony to cztery wizyty w miesiącu od 600 zł za biuro do 50 m2. Co wchodzi w zakres naszych usług? W przypadku pakietu podstawowego są to: przecieranie kurzu z wszelkich dostępnych miejsc, mycie i dezynfekcja toalet i łazienek, załadowanie i opróżnienie zmywarki, zebranie brudnych naczyń, mycie podłóg, usuwanie zabrudzeń z mebli biurowych, opróżnianie koszy na śmieci, czy też mycie i nabłyszczanie wind. Sprzątanie okresowe powierzchni biurowych w Warszawie obejmuje m.in. pranie wykładzin, czyszczenie kwiatów sztucznych oraz żywych, czyszczenie paneli ściennych W ramach usług dodatkowych możemy także dostarczać niezbędne środki czystości.

CENNIK SPRZĄTANIA BIURA DO 500 M2

Cennik sprzątania biura do 500 m2 obejmuje jednorazową usługę kompleksowego sprzątania powierzchni biurowej, jak i usługę wykonywaną częściej, na przykład 2 lub 3 razy w tygodniu. Przy każdym z wariantów podany został przedział cenowy usługi za m2, który zależy od kilku czynników. W ramach tej usługi m.in. utrzymujemy czystość łazienek, jak i ścieramy kurz z mebli biurowych.

Cennik sprzątania biura do 500 m2
USŁUGA CZĘSTOTLIWOŚĆ CZAS CENA
Kompleksowe sprzątanie biura jednorazowo m2 od 6,00-10,50 zł
Sprzątanie powierzchni biurowych raz w tygodniu m2 od 3,60 – 6,20 zł
Sprzątanie powierzchni biurowych 2 razy w tygodniu m2 od 3,00- 5,30 zł
Sprzątanie powierzchni biurowych 3 razy w tygodniu m2 od 3,60-4,40
Sprzątanie powierzchni biurowych 5 razy w tygodniu m2 od 4,05 – 6,50 zł

CENNIK SPRZĄTANIA BIURA POWYŻEJ 500 M2

Cennik przedstawia ceny za sprzątanie powierzchni biurowych o powierzchni powyżej 500 m2. Również i w tym przypadku taką usługę można wykonać jednorazowo, jak i zdecydować się na cykliczne sprzątanie biura. Cykliczna usługa obejmuje m.in. pranie wykładzin oraz czyszczenie paneli ściennych.

Cennik sprzątania biur powyżej 500m2
USŁUGA CZĘSTOTLIWOŚĆ CZAS CENA
Kompleksowe sprzątanie biura jednorazowo m2 od 5,00-8,00 zł
Sprzątanie powierzchni biurowych raz w tygodniu m2 od 2,70 – 7,00 z
Sprzątanie powierzchni biurowych 2 razy w tygodniu m2 od 2,00- 8,50 zł
Sprzątanie powierzchni biurowych 3 razy w tygodniu m2 od 2,80- 10,90 z
Sprzątanie powierzchni biurowych 5 razy w tygodniu m2 od 3,50 – 10,50 zł

OFERTA DOM FIRMA

Na ofertę dom firma składa się kilka wariantów, które klient może dobrać według swoich potrzeb. Można więc zdecydować się m.in. na dzienny serwis porządkowy w danej firmie (usuwanie zabrudzeń, mycie naczyń), jak też wariant nocny oraz w soboty, niedziele i święta. Istnieje także możliwość wykupienia abonamentu miesięcznego obejmującego 8-godzinny dzień pracy naszego pracownika od poniedziałku do piątku.

Oferta dom firma
USŁUGA CZAS CENA
WARIANT 1
FIRMA
Serwis dzienny porządkowy – usługa jednorazowa polegająca na bieżącym usuwaniu zabrudzeń, zmywaniu naczyń, utrzymaniu czystości w sanitariatach. Cena nie zawiera zużycia materiałów eksploatacyjnych, higienicznych typu papier toaletowy, ręczniki, mydło, odświeżacze powietrza, płyn do mycia naczyń, Czas pracy jednej osoby min. 8 godz. Od 28 zł / godz.
WARIANT 2 FIRMA SERWIS NOCNY Serwis porządkowy od 22,00 – 6,00 rano, oraz w soboty, niedziele i święta – usługa jednorazowa polegająca na bieżącym usuwaniu zabrudzeń, zmywaniu naczyń, utrzymaniu czystości w sanitariatach. Cena nie zawiera zużycia materiałów eksploatacyjnych, higienicznych typu papier toaletowy, ręczniki, mydło, odświeżacze powietrza, płyn do mycia naczyń Czas pracy jednej osoby min 8 godz. Od 50 zł/godz.
WARIANT 3 FIRMA DZIENNY Serwis porządkowy – abonament miesięczny, usługa polegająca na bieżącym usuwaniu zabrudzeń, zmywaniu naczyń, utrzymaniu czystości w sanitariatach. Cena nie zawiera zużycia materiałów eksploatacyjnych, higienicznych typu papier toaletowy, ręczniki, mydło, odświeżacze powietrza, płyn do mycia naczyń Czas pracy jednej osoby 8 godz. Od pn. – pt. od 3000 zł/os.
Serwis porządkowy – abonament miesięczny, usługa polegająca na bieżącym usuwaniu zabrudzeń, zmywaniu naczyń, utrzymaniu czystości w sanitariatach. Cena nie zawiera zużycia materiałów eksploatacyjnych, higienicznych typu papier toaletowy, ręczniki, mydło, odświeżacze powietrza, płyn do mycia naczyń Czas pracy jednej osoby 8 godz. / 7 dni w tygodniu od 3600 zł/os.
MYCIE POSADZEK m2 1,00 – 4,00 zł
mycie ręczne podłóg z użyciem wózka i mopa, ( cena zawiera koszt usługi wraz z materiałem ) m2 1,00 zł
maszynowe mycie podłóg – automat myjący, ( cena zawiera koszt usługi wraz z materiałem ) m2 1,50 zł
czyszczenie, doczyszczanie fug z zabrudzeń, ( cena zawiera koszt usługi wraz z materiałem ) m2 10,00 zł
mycie chemiczne podłóg ( szorowanie ) marmur, granit, gres, terakota, pcv, linoleum. żywica syntetyczna, powierzchnie betonowe i inne powierzchnie, ( cena zawiera koszt usługi wraz z materiałem ) m2 5,00 zł
Sprzątanie poremontowe m2 3,00 – 15,00 zł
Porządkowanie garaży i innych pomieszczeń gospodarczych m2 15,00 – 20,00 zł
Czyszczenie oraz impregnacja kostki brukowej m2 od 6 zł

MYCIE SZYB I WITRYN

Cennik mycia szyb i witryn obejmuje m.in. takie czynności jak czyszczenie okien hermetycznych, okien drewnianych i rozkręcanych, a także witryny jednostronnie i obustronnie. W ich przypadku cena zależy od stopnia zabrudzenia.

Mycie szyb i witryn
USŁUGA CZAS CENA
Okna hermetyczne m2 1,50 – 6,00 zł
Okna drewniane i rozkręcane m2 2,00 – 10,00 zł
Witryny jednostronniezależy od zabrudzenia m2 od 5,00 zł
Witryny obustronniezależy od zabrudzenia m2 od 10 zł

UTRZYMANIE TERENÓW ZIELONYCH

W ramach usługi utrzymania terenów zielonych kosimy trawniki, jak i zajmujemy się żywopłotami. Cennik cięcia żywopłotów jest zależny od ich wysokości (do 100 cm oraz do 150 cm). Dbamy o zieleń znajdującą się przy Państwa domu lub firmie, aby zawsze prezentowała się równie dobrze.

Utrzymanie terenów zielonych
USŁUGA CZAS CENA
Koszenie trawników m2 od 0,15 zł
Ciecie żywopłotów wysokość do 100 cm mb od 2,50 zł
Cięcie żywopłotów wysokość do 150 cm mb od 3,50 zł

UTRZYMANIE TERENÓW ZIELONYCH

W ramach usługi utrzymania terenów zielonych kosimy trawniki, jak i zajmujemy się żywopłotami. Cennik cięcia żywopłotów jest zależny od ich wysokości (do 100 cm oraz do 150 cm). Dbamy o zieleń znajdującą się przy Państwa domu lub firmie, aby zawsze prezentowała się równie dobrze.

Odśnieżanie
USŁUGA CZAS CENA
Odśnieżanie chodników, dojść do posesji m2 od 0,15 zł
Odśnieżanie placów, parkingów, boisk szkolnych, posesji m2 od 2,50 zł
Skuwanie lodu z chodników m2 od 3,50 zł
Odśnieżanie ulic wewnętrznych, dojazdów m2 od 0,40 zł
Posypywanie solą lub materiałem anypoślirgowym (cena samej usługi bez materiału) m2 od 0,20 zł
Ręczne odśnieżanie (jeden pracownik, zamówienie dotyczy minimum 4 godzin pracy, plus koszt dojazdu do miejsca zlecenia – 30 zł) roboczogodzina 35,00 zł
Mechaniczne odśnieżanie (odśnieżarka – szczotka, szer. 60 cm – zamówienie dotyczy minimum 4 godzin pracy, plus koszt dojazdu do miejsca zlecenia – 30 zł) roboczogodzina 60,00 zł
Mechaniczne odśnieżanie (odśnieżarka – wirnik), szer. 70 cm – zamówienie dotyczy minimum 4 godzin pracy, plus koszt dojazdu na miejsce zlecenia – 30 zł) roboczogodzina 70,00 zł
Abonamentowe odśnieżanie m2 od 1,50 zł/mc

CZYSZCZENIE WYKŁADZIN

Cennik czyszczenia wykładzin zależy od m2 wykładziny dywanowej lub obiektowej. Usługa ta pozwala zachować wykładzinę w danym miejscu w czystości oraz nienagannej prezencji. Wykładzina prezentuje się świeżo i wygląda jak nowa.

Czyszczenie wykładzin:
USŁUGA CZAS CENA
Czyszczenie wykładziny dywanowej m2 5 zł
Czyszczenie wykładziny obiektowej m2 5 zł
Czyszczenie dużych powierzchni powyżej 200 metrów m2 4 zł

Zakres prac przy sprzątaniu biur:

Sprzątanie podstawowe:

Przecieranie kurzu z wszelkiego rodzaju dostępnych miejsc, a w szczególności:

 • Mycie i dezynfekcja toalet i łazienek.
 • Uzupełnianie środków toaletowych (mydło, papier toaletowy, ręczniki papierowe, itp.)
 • Sprzątanie kuchni, jadalni
 • Zebranie i mycie naczyń
 • Zebranie brudnych naczyń, załadowanie i wyładowanie zmywarki
 • Sprzątanie szatni
 • Zamiatanie podłóg
 • Odkurzanie wykładzin
 • Mycie podłóg środkami odpowiednimi dla danej powierzchni
 • Przecieranie kurzu z biurek, mebli biurowych, parapetów oraz ich nabłyszczanie
 • Usuwanie zabrudzeń na meblach biurowych
 • Mycie drzwi wewnętrznych oraz wejściowych
 • Czyszczenie luster i powierzchni szklanych.
 • Opróżnianie koszy na śmieci wraz z wymianą worków i wynoszenie śmieci.
 • Czyszczenie pojemników na śmieci
 • Czyszczenie ekranów LCD i CRT
 • Przecieranie aparatów telefonicznych
 • Zamiatanie i mycie schodów wewnętrznych oraz zewnętrznych
 • Mycie i nabłyszczanie wind
 •  Inne prace

Sprzątanie okresowe :

 • Mycie elementów oświetlenia.
 • Pranie wykładzin.
 • Mycie okien obustronnie dostępnych z wnętrza obiektu.
 • Czyszczenie żaluzji, rolet.
 • Czyszczenie kwiatów sztucznych i żywych.
 • Pielęgnacja, czyszczenie i zabezpieczania podłóg twardych.
 • Gruntowne czyszczenie kuchni (czyszczenie kuchenki mikrofalowej, sprzątanie wnętrz szafek, odkamienianie czajnika, ekspresu do kawy, lodówki).
 • Czyszczenie tapicerki i stelaży krzeseł i foteli biurowych.
 • Czyszczenie paneli ściennych.
 • Oraz wiele innych w zależności od Twoich życzeń i sugestii.

Usługi dodatkowe:

• Dostarczamy również środki czystości oraz artykuły higieniczne.

CENĘ SZACUJEMY W ZALEŻNOŚCI OD:

 • Typu sprzątanej powierzni.
 • Wielkości sprzątanej powierzchni.
 • Ilości mebli (dostępu do sprzątanej powierzchi).
 • Typu aktywności na obiekcie.
 • Stopnia zabrudzenia lokalu.
 • Częstotliwości sprzątania.
 • Zakresu czynności.
 • Ilość osób pracujących w miejscu, gdzie będzie odbywało się sprzątanie
 • Rodzaju potrzebnego sprzętu i środków czystości.
 • Dnia i godziny pracy wykonywanej usługi (godziny pracy, po godzinach pracy, noc , weekend, sprzątanie na życzenie).
 • I indywidualnych życzeń Klienta.

Jesteśmy w stanie dostosować ofertę profesjonalnego sprzątania Twojego biura do konkretnych potrzeb i oczekiwań klientów. Zapraszamy!

Usługi sprzątania biur świadczymy na terenie miasta: Warszawa, Warszawa – Praga Południe, Warszawa Wawer, Warszawa Centrum, Warszawa Śródmieście, Warszawa Mokotów. Cennik usług nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

W celu poznania szczegółowej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub złożenia zapytania za pośrednictwem poczty email.
Każde zlecenie jest inne. My to wiemy – w związku z tym nie ma możliwości podania ceny bez poznania w/w czynników. Z naszej strony możemy zapewnić, że oferta przedstawiona przez naszą firmę będzie konkurencyjna. Z całą pewnością będziecie Państwo zadowoleni z wykonanej przez nas pracy. Gwarantujemy uczciwy, doświadczony i punktualny personel, skuteczne środki, profesjonalny sprzęt.

Uwaga!!
Ceny nie zawierają podatku VAT (23 %)
Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej. Podane ceny są cenami orientacyjnymi.
Wycena dokonywana jest na podstawie szczegółowych ustaleń wykonawcy oraz zamawiającego.

SPRZĄTANIE BIUR W WARSZAWIE.

STEFPOL CLEANING – My zajmiemy się Twoim biurem, Ty zajmij się biznesem.
Biuro jako miejsce pracy powinno być sprzątane codziennie przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz środków chemicznych. W takim miejscu odpowiednie utrzymanie czystości jest niezwykle istotne. Troska o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników, a także komfort pracy w czystym biurze, jest nie do przecenienia. STEFPOL CLEANING to profesjonalna firma oferująca sprzątanie biur. Zlecenie usługi porządkowej doświadczonej firmie jest bardzo wygodne i tanie. STEFPOL CLEANING zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy z użyciem najlepszego sprzętu mogą wysprzątać każdą powierzchnię biurową na terenie Warszawy. Oferujemy Klientom biznesowym usługę sprzątania cykliczną lub jednorazową. Nasze ceny są przystępne, a standardowe sprzątanie biur oferujemy już od 1,50 za metr kwadratowy. Ostateczne ceny uzależnione są od wielkości powierzchni biurowej. Zapewniamy, że nasz cennik każdego miło zaskoczy!

ZADBAMY PROFESJONALNIE O SPRZĄTANIE W TWOJEJ FIRMIE!.

Priorytetem STEFPOL CLEANING jest zadowolenie Klienta, dlatego zakres pracy wykonywanych przy sprzątaniu biura zawsze dostosowujemy do jego potrzeb. Standardową rozpiskę obowiązków obejmującą sprzątanie powierzchni biurowych i zaplecza socjalnego możemy powiększyć na życzenie Klienta o czyszczenie żaluzji, wykładzin, czy mycie okien. STEFPOL CLEANING stawia na nowoczesne, elastyczne podejście do biznesu, dlatego oferujemy Klientom usługę sprzątania firmy bez konieczności wychodzenia z biura, czy podejmowania kontaktu telefonicznego. Z użyciem naszej intuicyjnej strony internetowej możesz w mgnieniu oka zamówić usługę w dogodnym dla siebie terminie. Nie warto tracić czasu na samodzielnie, pobieżne sprzątanie biura. STEFPOL CLEANING to profesjonaliści, którzy wyręczą Cię w tej czaso i pracochłonnej czynności, jaką jest bez wątpienia sprzątanie firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem.

CENNIK – STEFPOL CLEANING SERWIS SPRZĄTAJĄCY

Aby trafnie oszacować interesującą Państwa cenę, prosimy o wypełnienie formularza i opisanie konkretnego przypadku
wraz z uwzględnieniem niezbędnych szczegółów typu: metraż, specyfika powierzchni, miejsce wykonania usługi, częstotliwość itp.

SKĄD SIĘ BIORĄ NASZE CENY?

         Znaleźli Państwo podobną usługę świadczoną w niższej cenie? To możliwe! Rynek zalany jest ofertami usług świadczonych przez rozmaite osoby i firmy które zajmują się dosłownie “wszystkim”. My wykonujemy tylko to, na czym się doskonale znamy.

Wykonywane przez nas usługi, wyceniamy indywidualnie, tak aby każdy przypadek rozpatrzyć w sposób sprawiedliwy i ekonomiczny dla Państwa. Zawsze, staramy się zaoferować klientom możliwie niską cenę, przy zachowaniu najwyższej jakości usługi.

“UWAŻAMY, ŻE CENA JEST RÓWNIE ISTOTNA JAK EFEKT”

Dlaczego nasze ceny nie są najniższe na rynku?

 • Jesteśmy legalnie działającą firmą
 • Posiadamy ubezpieczenie, które chroni Państwa w przypadku zdarzeń losowych
 • Korzystając z naszych usług płacisz za efekt końcowy, a nie tylko naszą pracę.
 • Posiadamy profesjonalny sprzęt i serwisujemy go na bierząco
 • Korzystamy z profesjonalnych, markowych środków chemicznych
 • Płacimy podatki oraz składki ZUS
 • Zatrudniamy legalnie wykwalifikowanych pracowników

Oto dlaczego!​

CIŚNIENIOWE MYCIE FASAD, ROLET ZEWNĘTRZNYCH, WITRYN, ELEWACJI

CZYTAJ WIĘCEJ

INDYWIDUALNIE SKROJONA OFERTA DLA KLIENTÓW STEFPOL CLEANING

Sprzątanie biur WarszawaW STEFPOL CLEANING oferujemy naszym klientom sprzątanie biur na terenie całego miasta Warszawa. Jesteśmy przekonani, że docenisz nasze starania, profesjonalizm i najwyższą jakość wykonywanych usług. Cel ten jest możliwy do osiągnięcia, ponieważ posiadamy doświadczoną kadrę. Nasi pracownicy to ludzie pracowici, rzetelni oraz wykwalifikowani. Jednocześnie dajemy naszym klientom pewność, że idealnie wykonamy powierzoną nam pracę.

Dbamy o każdy szczegół poczynając od poznania potrzeb Twojej firmy po przygotowanie indywidualnego planu czyszczenia biura. Nie zapominamy także o działaniach logistycznych i planowaniu prac, aby wykonanie usługi przebiegało w sposób płynny. Efektem końcowym naszej współpracy jest zawsze dobrze wykonana praca – posprzątane biuro! Upragniony efekt ułatwiają nam osiągnąć środki czystości i sprzęty najwyższej jakości. Sprawdziliśmy je już wielokrotnie, osiągając bardzo wysokie zadowolenie po stronie naszych klientów.

SPRZĄTANIE BIUR W WARSZAWIE

W zakresie usług firmy STEFPOL CLEANING znalazły się następujące usługi: mycie okien metodą tradycyjną, mycie okien metodą innowacyjną, czyszczenie parapetów, dbanie o czystość powierzchni szklanych (takich jak: przeszklone ścianki, witryny), polerowanie posadzek, odkurzanie i czyszczenie wykładzin, utrzymanie czystości podłóg, dbałość o czystość w sanitariatach oraz uzupełnianie ich w środki czystości, pranie dywanów. To najczęściej wykonywane przez nas działania w czasie sprzątania biur, jak również podczas sprzątania domów i mieszkań. Niemniej zakres współpracy z Państwem zawsze ustalamy indywidualnie.

Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych usług, dlatego polegamy na sprawdzonych środkach czystości i profesjonalnym sprzęcie w czasie pracy. Pracujemy z wykorzystaniem środków czystości następujących firm:

Tana, Taski, Henkel, Starwax, Butchers, Johnson, Lakma, Kiehl oraz Buddich. Wykorzystujemy urządzenia marki Wetrok, Electrolux, Hannox i Kärcher. Posiadamy także urządzenia do prania suchą i mokrą parą oraz parownice do mycia okien i czyszczenia fug.