ZADZWOŃWYCENA

O naszej firmie

Firma sprzątająca STEFPOL CLEANING jest firmą która w sposób profesjonalny i specjalistyczny dostarcza usługi sprzątania w Warszawie dla biura i domu. Będą Państwo w miły sposób zaskoczeni, naszą wysoką jakością usług i profesjonalnością.

Skąd się biorą nasze ceny?

         Znaleźli Państwo podobną usługę świadczoną w niższej cenie? To możliwe! Rynek zalany jest ofertami usług świadczonych przez rozmaite osoby i firmy które zajmują się dosłownie “wszystkim”. My wykonujemy tylko to, na czym się doskonale znamy.

Wykonywane przez nas usługi, wyceniamy indywidualnie, tak aby każdy przypadek rozpatrzyć w sposób sprawiedliwy i ekonomiczny dla Państwa. Zawsze, staramy się zaoferować klientom możliwie niską cenę, przy zachowaniu najwyższej jakości usługi.

“UWAŻAMY, ŻE CENA JEST RÓWNIE ISTOTNA JAK EFEKT”

Nasza misja

Dąży do bycia liderem na rynku krajowym w zakresie świadczenia usług sprzątania, dostarczając naszym klientom niezawodne, wysokiej jakości i opłacalne rozwiązania w zakresie sprzątania

Nasza wizja

Utrzymywać wysokie standardy świadoczonych usług i pielęgnować wypracowane wspólne wartości i zasady

Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnie sprzątające firmy, daj nam znać i
a my postaramy się naprawić obecną sytuację

Po prostu skontaktuj się z nami

Nasze wartości

Naszym celem jest Twoja satysfakcja (oczywiście po naszych pracach porządkowych).

  • Zorientowani na klienta: służymy naszym klientom tak, jakbyśmy służyli sobie. Cenimy ich opinie i wykorzystujemy je do ulepszania naszej pracy.
  • Zorientowany na środowisko: Starannie wybieramy najlepsze i najbardziej naturalne produkty czyszczące, które dają niesamowite rezultaty.
  • Doskonałość i innowacja: Szkolimy nasz personel, aby zapewnić wysoki standard usług. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi innowacjami w zakresie produktów i technologii przyjaznych dla środowiska, dzięki czemu możemy wprowadzać to, co najlepsze w domach naszych klientów.
  • Ekspansja / wzrost: dajemy się poznać w społeczności; tworzymy długotrwałe relacje, jednocześnie stale się rozwijając. Dlatego zawsze przyciągamy do nas więcej osób.

Historia firmy sprzątającej

Świadczenie usług sprzątania domów i biur dłużej niż 10 lat

Firma sprzątająca jest powszechnie uznawana za swoje zaangażowanie w służenie naszym klientom przy jednoczesnym zachowaniu przyjazności dla środowiska. Mamy historię doskonałości i oddania naszym klientom, zapewniając profesjonalne i wysokiej jakości usługi sprzątania domów w Warszawie.

Franczyza planujemy rozpocząć 2022 roku w obecnej chwili mamy wiele zapytań dotyczących współpracy i modelu biznesowego.

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

STEFPOL CLEANING  jest profesjonalną firmą sprzątającą zajmującą się  sprzątaniem obiektów biurowych i mieszkalnych, która zdążyła zdobyć już spore doświadczenie. Nasza praca nie opiera się na jednym określonym systemie. Śledząc najnowsze rozwiązania oraz zaopatrując się w skuteczne środki czystości, których nie można kupić w zwykłym sklepie, wciąż poszerzamy zakres usług. Biorąc pod uwagę, rosnące potrzeby klientów staramy się, aby nasza oferta utrzymania czystości była jak najbardziej atrakcyjna i dopasowana do ich potrzeb oraz oczekiwań. Dobrze wykonana praca oraz zadowolenie klienta są dla nas najważniejsze.

Specjalnie dla naszych klientów staramy się aby nasza oferta utrzymania czystości była jak najbardziej atrakcyjna i dopasowana do ich potrzeb oraz oczekiwań. Dobrze wykonana praca oraz zadowolenie klienta są dla nas najważniejsze. Jako serwis sprzątający kierujemy nasze usługi do klientów zamieszkujących Warszawę i okolice.

DOŚWIADCZENI PRACOWNICY
Naszą firmę tworzy grupa pracowników, która posiada niezbędne kwalifikacje i ogromną wiedzę niezbędną do wykonywania usług sprzątających. To ludzie młodzi, zdolni i otwarci na nowe wyzwania. Doświadczenie oraz chęć zadowolenia innych gwarantują realizację usługi na bardzo wysokim poziomie. Używanie własnych detergentów do mycia okien, czyszczenia tapicerki samochodowej, sprzątania mieszkań oraz porządkowania innych dużych powierzchni to gwarancja jakości i czystości na długi czas. Stała kontrola realizowanych przedsięwzięć pozwala nam utrzymać pracę na odpowiednim poziomie oraz przewyższać jakością usługi oferowane przez konkurencyjne firmy sprzątające w Warszawie.
SATYSFAKCJA KLIENTÓW
Zaufanie i zadowolenie klientów prywatnych, jak i biznesowych jest dla nas priorytetem, o który ciągle walczymy z ogromną determinacją. Wszelkie usługi mające na celu utrzymanie czystości, estetyki oraz higieny obsługiwanych pomieszczeń wciąż dopracowujemy tak, aby satysfakcja zarówno obecnych, jak i nowych klientów wciąż rosła. Jako doświadczony serwis sprzątający z Warszawy oferujemy Państwu wiele atrakcyjnych rozwiązań, które ściśle dopasowujemy do indywidualnych potrzeb.
DLA KOGO
Nasza firma sprzątająca STEFPOL CLEANING   oferuje usługi porządkowe w Warszawie i okolicach  osobom indywidualnym, firmom i instytucjom. Dbamy o to, aby nasza oferta utrzymania czystości była jak najbardziej atrakcyjna i dopasowana do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Dobrze wykonane zlecenie oraz zadowolenie klienta są dla nas najważniejsze. Priorytetem, na który stawiamy największy nacisk podczas wykonywaniu usług sprzątających, jest przede wszystkim skuteczne działanie, rzetelność, uczciwość oraz terminowość. Doskonale rozumiemy, że czystość, porządek i dokładność to najbardziej postrzegane cechy przez naszych klientów. Dlatego każde zlecenie traktujemy poważnie, z wielką precyzją i zaangażowaniem wykonujemy swoją pracę. Kadra kierownicza czuwa nad wykonywaniem usług, tak aby dobrze zaopiekować się Państwa obiektem.